"اندیشه نگار پارس" در طول ربع قرن فعالیت خود، متناسب با تحول در ارائه خدمات و همچنین توسعه ابعاد شرکت با تحولات خاصي در ساختار سازمانی خويش مواجه شده است. سمت و سوي اين تغييرات كه در يك فرایند زمانی شکل گرفته است، مبتني بر رعايت اصول انعطاف پذيري سازماني، چابك بودن سازمان و ارتقاء كارآمدي در پاسخگويي به نياز هاي مشتريان بوده است.

اين شركت در چارت سازماني خود برخوردار از پنج معاونت فني و پشتيباني، معاونت پروژه و پشتيباني زير ساخت، معاونت فروش و بازاريابي، معاونت سيستم ها و روش ها و معاونت مالي و اداري مي باشد. هر يك از اين معاونت ها و مديريت هاي زير مجموعه آنها با توجه به شرح مسئوليت ها و وظايف خود در نهايت هماهنگي با يكديگر به كمك كارشناسان متخصص خويش به ارايه خدمات هر چه دقيقتر فني – علمي- مشاوره اي به مشتريان بالفعل و بالقوه شركت به صورت تمام وقت مي پردازند.

يكي از افتخارات " انديشه نگار پارس " به عنوان يكي از 10 شركت برتر كشور در ارايه تجهيزات مراکز داده و صنعت IT، برخورداری از نيروي انساني متخصصي مي باشد كه مدعي هستيم در تخصص خود بي همتا بوده و با توجه به دانش فني انباشته شده سازماني از قابليت هاي بي مانندي برخوردار هستند و اين واقعيتي است كه گستره بازار انديشه نگار پارس، رضايت مشتريان و دريافت تاييديه هاي مختلف ملي و دستگاهي مويد آن است.

خدمات و راهکار

 "انديشه نگار پارس" اين افتخار را دارد كه بر اساس توانايي تخصصي همكاران خود، مي تواند از مرحله آغاز ورود به دنياي شبكه هاي ارتباطی و يا حتی تصور يك مركز داده به عنوان مشاور و سپس مجري پياده سازي انديشه ها و خواسته هاي شما با ارايه آخرين دستاورد هاي فناوري IT در كنار شما حضوري مداوم داشته باشد. این شرکت افتخار دارد تا اعلام نماید با برخورداری از یک لابراتور فوق مدرن این امکان را دارد تا با شبیه سازی وضعیت متقاضیان, محاسبات نیاز سنجی مد نظر را انجام داده و به برنامه ریزی برای پاسخگویی نیاز های آتی مشتریان خود نیز بپردازد. این واقعیتی است که ما چه مشاور شما باشيم و چه مجري باور هايتان و يا ناظر بر اجراي خواسته هايتان، آنچه برايمان اهميت دارد اين است كه "همراه امين"  شما باشيم.

" انديشه نگار پارس" با پشتوانه ربع قرن فعاليت تخصصي در حوزه مشاوره، طراحي و اجراي مراكز داده و مديريت عملياتي در اين حوزه آمادگي دارد تا خدمات خود را در چهار بخش خدمات پیش از فروش، فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و نیز آموزش در اختيار كليه دستگاه ها، سازمان ها، بانك ها، شركت ها، متقاضيان بخش خصوصي و فعالين حوزه High-Tech قرار دهد.

 

 

گزارش تصویری اندیشه نگار پارس